Hakkımızda

Elektronik sigara, sigara tiryakileri için üretilmiş, sigara hissi veren ama sigaraya göre çok daha az zararlı olan bir üründür. Ürün bir batarya ve atomizerden oluşur. Elektronik sigarayı sigara çeker gibi çektiğinizde hava ile karışan e-likit, normal sigara gibi duman çıkmasını sağlar fakat çıkan şey buhardır. Çeşitli boyut ve modellere sahip ürünü kullanmak oldukça kolaydır. Kullanmak için içerisine sadece seçtiğiniz e-likiti ekliyorsunuz. Bu yazımızda elektronik sigara hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

Dünyanın seçkin markalarını sizlerle buluşturmanın heyecanı ile SmokElfbarVozolVaporessoUwellArturo FuenteCaptain BlackOld HolbornMr.EDSRevoshiAdalya TobaccoVampire Vape vb... ürünleri hizmetinizdeyiz.

Günümüzde elektronik sigaranın daha az zararlı olduğunu duyan pek çok sigara kullanıcısı artık tercihini daha çok elektronik sigara kullanmaya başlayarak daha sağlıklı bir yaşama yelken açıyorlar. Peki giderek çok daha fazla insanın kullanmaya başladığı elektronik sigara nedir? Elektronik sigara veya sıkça kullanılan diğer bir adıyla e-sigara / e-nargile pek çok açıdan sinema endüstrisinde kullanılan duman makinaları örnek alınarak üretilmiş, sigara tiryakilerinin nikotin ihtiyaçlarını sigaradan daha az kimyasal ile gideren cihazlardır. E-sigaranın çalışma prensibi oldukça basittir. Genellikle içeriğinde nikotin bulunan bitkisel gliserin ve propilen gliserin içeren bir e-likit içeriğini buharlaştırarak e-sigara buharı meydana getirirler.