S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Haftaiçi saat 13.00'dan önce gelen siparişleri 7 gibi KARGOLUYOR ve kargo takip kodunu ARAS kargo ile sizlere iletiyoruz. Siparişiniz 13.00'dan sonra geldiyse ertesi gün kargoya verilecektir. 2 gün üzeri kargonuz çıkmadıysa lütfen sorunuz, onun dışında lütfen kargo takibini bekleyiniz.
Aras Kargo Takip için tıklayınız.
Ödeme yaptığınızın farkındayız ve belirli saatlerde ödemeleri onaylıyoruz, özellikle kargoları hazırlamadan önce. Ödemeniz geldiyse onaylanacaktır lütfen bekleyiniz. Dekont atmanıza da gerek yoktur, ödeme yaptığınızın farkındayız.
Havale ve kapıda ödeme mevcuttur. Online kredi kartı sistemi yoktur.
Maalesef elden satışımızda mağazamız da mevcut değil, sadece online satış mevcut.
Sadece MNG Kargo ile gönderim yapıyoruz. Sizde gönderseniz kuryeyi bu teklifi kabul edemiyoruz.
Maalesef pazarlık payı yada indirim yapamıyoruz. Havale ile alırsanız %5 indirim yapılmaktadır.
Siteden sepete ekle diyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Yönergeleri takip ederek ödeme seçeneği doğrultusunda belirtilen mail adresiniz ile satış detayları verilerek tamamlanır.
Maalesef şeffaf kargo ile ürünlerimizin sevkiyatı mümkün değildir.
Maalesef kargoyu almadan önce açmanıza kargo şirketi izin vermez. Güven konusunda sorularınız için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir veya müşteri yorumlarımıza bakabilirsiniz.
Maalesef kredi kartına taksit seçeneği yoktur. Kapıda kredi kartı ile aldığınızda kargo şirketi gelir ve tek çekim yapar. Daha sonra mobil bankacılığınızdan tek çekimi taksitlendirebilirsiniz, neredeyse her bankada bu özellik mevcut. Dilerseniz bu yol ile taksitle alabilirsiniz.